Το Maoo είναι ένα επιτοίχιο φωτιστικό για χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Η γάτα φαίνεται να πηδά έξω από τον τοίχο ή από το τραπέζι και πειράζει παιχνιδιάρικα με το πόδι της το ποντίκι που βρίσκεται μέσα στη φωτεινή σφαίρα. Αποτελούμενο από δύο στοιχεία, ένα κεραμικό σώμα γάτας σε λευκό ματ ή μαύρο και μια γυάλινη αμμοβολημένη σφαίρα με εσωτερικό αυτοκόλλητο σε σχήμα ποντικιού. ToMaoo συμπληρώνει τη σειρά KarmanZoo, τη διάσημη συλλογή κεραμικών φωτιστικών που σχεδιάστηκε από τον MatteoUgolini και είναι εμπνευσμένη από τον κόσμο των ζώων.
Πηγή φωτός: Led G9 1x max 5W IP20. Ο λαμπτήρας δεν συμπεριλαμβάνεται.
Προσκάλεσε έναν ή περισσότερους φίλους σου να δουν τη σελίδα του προϊόντος και κέρδισε δώρα και εκπτώσεις για κάθε αγορά που θα κάνει κάποιος από τους φίλους σου.
Διεύθυνση
Μάρκου Μπότσαρη 11, 166 75 Γλυφάδα.
210 96 89 113
info@lightplus.gr
Ωράριο λειτουργίας
Δευτέρα - Τετάρτη - Σάββατο: 10:00 - 15:30
Τρίτη - Πέμπτη - Παρασκευή: 10:00-20:30
Δωρεάν αποστολή στην Ελλάδα για παραγγελίες άνω των 70 ευρώ
ΑΡΙΘΜΟΣ ΓΕ.ΜΗ. 148727001000